AUTOMATYCZNA ZGRZEWARKA IMPULSOWA Neoweld 130/260

NeoWeld to seria zgrzewarek impulsowych zaprojektowanych z myślą o potrzebach profesjonalistów w dziedzinie druku cyfrowego, reklamy wewnętrznej i zewnętrznej oraz komunikacji POS.


NeoWeld to seria zgrzewarek impulsowych zaprojektowanych z myślą o potrzebach profesjonalistów w dziedzinie druku cyfrowego, reklamy wewnętrznej i zewnętrznej oraz komunikacji POS. Technologia spawania prądem pulsującym wybrana dla NeoWeld stanowi istotną alternatywę dla technologii spawania za pomocą prądu wysokiej częstotliwości, ultradźwięków i gorącego powietrza, oferując szereg niepodważalnych zalet z technicznego, ekonomicznego i ergonomicznego punktu widzenia. Neoweld dzięki łatwości obsługi pozwala  na automatyczną konfekcję płaskich zakładek, zgrzewanie nawet przez niedoświadczonych operatorów.

Seria NeoWeld jest wyposażona w teflonową taśmę zgrzewającą o długości 1300 mm (model 130) lub 2600 mm (model 260) o zakresie temperatur od 70 do 250 ° C z regulacją czasu zgrzewania i chłodzenia. Zgrzewarka impulsowa ma stabilną i mocną konstrukcję, pomalowaną farbą epoksydową. Urządzenie wyposażone jest w intuicyjny panel sterowania dzięki któremu można zapisać lub wczytać do 20 programów zgrzewania co ułatwia i przyspiesza pracę. NeoWeld sprawdzi się w branży reklamowej (banery PVC lub tekstylne, reklamy wielkoformatowe, kasetony świetlne, ekrany kinowe) czy osłon okiennych (rolety, markizy, rolety rzymskie, rolety dzień – noc)


Wśród dostępnych opcji są boczne nastawki do powiększenia obszaru pracy (1 metr z każdej strony), podwójny miernik laserowy, zestaw FAP do automatycznego tworzenia kieszeni i cichy kompresor (9 litrów, 8 barów / 116 psi).


Tabela noweld_1.jpg