Sword 165/210/250/310

Sword ELs

Sword ELs to najbardziej innowacyjny elektryczny trymer pionowy jaki kiedykolwiek powstał w firmie Neolt.  Trymer został stworzony w oparciu o doświadczenie przy konstruowaniu modeli Sword i Sword EL, z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Sword ELs charakteryzuje przede wszystkim przemysłowa wydajność, bezkompromisowa moc i wysoka precyzja cięcia połączona włoskim design-em. Trymer jest idealnym rozwiązaniem dla dużych grup roboczych, firm reklamowych, centrów produkcyjnych czy przemyśle.

Zbudowany na zamówienie, ale dostępny dla wielu
Absolutna doskonałość produkcyjna, włoski design, bezkompromisowa moc, wysoka precyzja cięcia: oto obietnica Sword EL dla współczesnych twórców znaków, konstruktorów stoisk oraz firm przemysłowych i rzemieślniczych o dużych cięciach sztywnych i specjalnych podłoży. Wszystko z dbałością o budżet i najwyższym poziomem ochrony inwestycji.

Sword ELs posiada lekka ale bardzo mocną i stabilna konstrukcje która jednocześnie jest bardzo estetyczna i przystosowana do obsługi bardzo uniwersalnych i gabarytowych mediów. Unikalny projekt głowicy wyposażonego w linijkę (dla jeszcze większej precyzji) pozwala na bezpieczna i szybką zmianę noży, z możliwością zachowania dwóch stałych ostrzy do kartonów oraz trzecim automatycznym (30 000 obr/min) do cięcia płyt plexi, dibond do 5 mm grubości z możliwością bigowania. Trymer dostępny jest w trzech wysokościach 2100, 2500 i 3100 mm.