Sword 165/210/250/310

Sword EL

Sword EL to trymer elektryczny do  cięcia pionowego stworzony z myślą małych i średnich producentówinstalatorów czy przemysłu. Urządzenie zostało zaprojektowane do dużych obciążeń cięcia w trzech rozmiarach - 210, 250 i 310 cm.

Trymer został wyposażony w wydajny silnik umożliwiający automatyczne, precyzyjne cięcie z intuicyjnym sterowaniem za pomocą pedału nożnego. Sword EL ma wzmocnioną konstrukcje która zapewnia stabilną, wydajną pracę z regulacją prędkości. Innowacyjny projekt ścieżki automatycznego cięcia pod ciśnieniem zapewnia dużą precyzje i niską eksploatacje ostrzy.

OSTRZE STAŁE 01: Grubość od 1 do 30 mm, Materiały: karton / podkładki piankowe / pianka / gąbka / spieniony polietylen / plastik od 0,5 mm / folie / tworzywo sztuczne / re-board (tektura-plaster miodu)


OSTRZE STAŁE 02: Grubość od 1 do 10 mm, Materiały: skóra / tworzywo sztuczne od 0,5 mm cięte w dwóch etapach: od dołu do góry i odwrotnie


OSTRZE 03 (OPCJONALNIE): Ostrze dla płyt Dibond od 1 do 4 mm, Ostrze V-Cut od 5 do 30 mm, Ostrze GlassCut do 3 mm, Lama na PlexCut da 1 a 3 mm, Materiały: re-board / media z gąbki  / ekspandowany poliuretan

Sword EL.jpg