Właśnie dodałeś produkt do swojego zamówienia. Możesz kontynuować zakupy lub przejść do realizacji zamówienia.Realizuj zamówieniex
lll

Opcje finansowania


Więcej informacji
Mniej informacji
SKŁADARKA Neofold 1100-EB

SKŁADARKA Neofold 1100-EB
Zapytaj o cenę tego produktu

SKŁADARKA NeoFold 1100 EB


Seria " NEOFOLD / EB " to najlepsze połączenie kompaktowości z automatyką składania. To ekonomiczne urządzenie posiada innowacyjny system składania i jest  najlepszym wyborem dla średnich centrów produkcyjnych i biur ( hałas max 60 dB ) , gdzie kopiowane i przetwarzane są rysunki techniczne. Prędkość 8 A0/min " . Media od 60 do 110 gr / mkw.
Składarka jest solidnie i  nowocześnie zbudowana . Neofold EB obsługuje rysunki o dowolnym formacie aż do 2500mm .Urządzenie wyposażone jest w intuicyjny panel, za pomocą którego w latwy sposób można odczytywać komunikaty oraz obslugiwać składarkę.  Skladarkę chatakteryzuje także oszczędność (niskie zużycie prądu, 50W  ) .
Półautomatyczny Crossfold 297/305mm ." NEOFOLD 1100 / E ONLINE "


Łatwy zestaw instalacyjny pozwala na korzystanie ze  składarki z wiekoszością ploterów atramentowych dostępnych na rynku. System ten jest zarządzany przez oprogramowanie, które dzieki osprzętwi dopasowauje automatycznie prace składarki do prędkości używanego plotera.

Składarka jest wyposażona również w narzedzia służace do manualnej korekty oprogramowania,  aby uzsyakać maksymalnie precyzyjny efekt. Zestaw online jest rozwiazaniem, które zapewni optymalny stosuenk jakości do ilości wykonanej pracy.
 

Zobacz opcje, które mogą Cię zainteresować

Napisz opinię o produkcie


SKŁADARKA Neofold 1100-EB

SKŁADARKA Neofold 1100-EB

SKŁADARKA NeoFold 1100 EB Seria " NEOFOLD / EB " to najlepsze połączenie kompaktowości z automatyką składania. To ekonomiczne urządzenie posiada innowacyjny system składania i jest  najlepszym wyborem dla średnich centrów produkcyjnych i biur ( hałas max 60 dB ) , gdzie kopiowane i przetwarzane są rysunki techniczne....