Właśnie dodałeś produkt do swojego zamówienia. Możesz kontynuować zakupy lub przejść do realizacji zamówienia.Realizuj zamówieniex
lll

Opcje finansowania


Więcej informacji
Mniej informacji
SKŁADARKA Neofold 920-EB

SKŁADARKA Neofold 920-EB
Zapytaj o cenę tego produktu

SKŁADARKA NeoFold 920 EB


Seria " NEOFOLD / EB " to najlepsze połączenie kompaktowości z automatyką składania. To ekonomiczne urządzenie posiada innowacyjny system składania i jest  najlepszym wyborem dla średnich centrów produkcyjnych i biur ( hałas max 60 dB ) , gdzie kopiowane i przetwarzane są rysunki techniczne . Prędkość 8 A0/min " . Media od 60 do 110 gr / mkw.
Składarka jest solidnie i  nowocześnie zbudowana. Neofold EB obsługuje rysunki o dowolnym formacie aż do 2500mm. Urządzenie wyposażone jest w intuicyjny panel, za pomocą  którego w latwy sposób można  odczytywać kopmunikaty a także obsługiwać składarkę. Składarkę chatakteryzuje także oszczędność (niskie zużycie prądu, 50W  ) . Półautomatyczny Crossfold 297/305mm .
Łatwy zestaw instalacyjny pozwala korzystać ze składarki  z wiekoszością ploterów atramentowych dostępnych na rynku. System ten jest zarządzany przezoprogramowanie, które dzieki osprzętwi dopasowauje automatycznie pracę składarki do prędkosci używanego plotera.

Składarka jest wyposażona również w narzędzia służace do manualnej korekty oprogramowania, aby uzyskać maksymalnie precyzyjny efekt. Zestaw online jest rozwiązaniem, które zapewni optymalny stosunek jakości do ilości wykonanej pracy.
 

Zobacz opcje, które mogą Cię zainteresować

Napisz opinię o produkcie


SKŁADARKA Neofold 920-EB

SKŁADARKA Neofold 920-EB

SKŁADARKA NeoFold 920 EB Seria " NEOFOLD / EB " to najlepsze połączenie kompaktowości z automatyką składania. To ekonomiczne urządzenie posiada innowacyjny system składania i jest  najlepszym wyborem dla średnich centrów produkcyjnych i biur ( hałas max 60 dB ) , gdzie kopiowane i przetwarzane są rysunki techniczne ....